Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ», далі ТОВ «УТЕК» (код ЄДРПОУ – 39510083) зареєстровано 25 листопада 2014 року.

Головним напрямом діяльності ТОВ «УТЕК» є постачання електричної енергії промисловим підприємствам України, Ліцензія НКРЕКП, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг України на постачання електричної енергії споживачу Постанова № 1199 від 09 жовтня 2018 року.

В даний час, ТОВ «УТЕК» успішно здійснює постачання електричної енергії Споживачам ряду областей України і постійно працює над розширенням клієнтської бази. У випадку, якщо Ви зацікавлені в скороченні витрат на придбану електроенергію, запрошуємо Вас відвідати нашу сторінку «Три кроки до спiвпрацi» або звернутися до наших фахівців в області енергетичного менеджменту зручним для Вас способом на сторінці «Контакти».

Ми завжди будемо раді надати Вам допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з постачанням електричної енергії для потреб Вашого підприємства.

З повагою і надією на взаємовигідне співробітництво.
Колектив ТОВ «УТЕК».